Ana SayfaOkuyanlarKarun’un Zenginlik Zikri Okuyanlar – Allah’tan Para İsteme Duası!

Karun’un Zenginlik Zikri Okuyanlar – Allah’tan Para İsteme Duası!

Karun’un zenginlik zikri okuyanlar yazımız ile karşınızdayız. Belirli bir sürecin ardından bolluğa ve refaha erişmektedir. Karun’un ne kadar zengin olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Karun’un zenginlik zikrini okuyarak ihtiyaç sahibi Müslümanların da bolluk ve bereket içerisinde olması mümkün.

Bunun için yalnızca aksatmadan her gün 21 kez zikir çekmek gerekmektedir. Bu zikir, Esmaü’l Hüsnalardan oluşan oldukça kısa bir zikirdir. Her Müslümanın günde yalnızca 5 dakikasını ayırarak Allah-u Teala için bir şeyler yapması mümkündür. Bunun geri dönüşü ise Allah tarafından bolluk ve bereket olacaktır. Bunun yanında diğer duaları okuyanlar tarafından anlatılmış tecrübeleri bağlantıya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Karun’un Zenginlik Zikri

Karun'un Zenginlik Zikri
Karun’un Zenginlik Zikri

Allah-u Teala’nın isimlerinden oluşan bu zikrin her gün yemek öncesi 21 kez okunması gerekmektedir. Bu zikir, Karun’un zenginlik zikri olarak da bilinmektedir. Şüphesiz ki; Allah’ın adını kelimeleri arasında anan kimseler bolluğa ve huzura kavuşmaktadır. Bu nedenle yukarıdaki zikrin günün 5 dakikasında okunması insanlara bir şey kaybettirmekten ziyade kazandırmaktadır. Esmaü’l Hüsnalardan oluşan bu zikri her yemek öncesi 21 kez okumak oldukça mühimdir. Aksatmadan düzenli olarak okunması durumundaysa Allah’ın sonsuz zenginlik ve bolluk kapılarını açtığını görmek mümkün olacaktır.

Yâ Latîfu, Yâ Hafîzu, Yâ Hakîmu, Yâ Vekîlu, Yâ Allâh, La ilâhe illallâh Muhammedur Rasûlallâh.

Karun’un Zenginlik Zikri Duası

Hiç umulmadık yerden zenginlik kapılarının aralanması yalnızca Karun’un zenginlik zikri duası ile mümkündür. Bu zikrin her gün 21 kez okunmasıyla birlikte umulmadık yerden zenginliğin kapıları açılmaktadır. Zikri aksatmadan okuyan inançlı kimselerin eline hiç beklemediği ve ummadığı bir anda toplu para geçmektedir. Bu zikri okuyan Müslüman kişilerin zengin olmadan ölmeyeceği de görülmüştür. Bu nedenle Karun tarafından da getirilen bu zikir, günümüzde Müslümanlar için oldukça önemlidir. Yukarıda yer aldığı üzere Esmaü’l Hüsnaların bir kısmından oluşan bu zikir, okuyanlar için hayırlı sonuçlar doğurmaktadır.

Ayrıca Salavatı Fatih Mucizesi Yaşayanlar yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Zenginliğin Kapı ve Pencerelerden Taşması İçin Dua

Bazı dualar zenginliğin kapı ve pencerelerden taşması için dua görevi görmektedir. Göğsü iman dolu olan kimseler tarafından okunması durumunda belirli bir sürenin ardından bolluk ve bereket nasip olunur. Müslüman kimselerin bu duayı okumasıyla birlikte hiç ummadıkları bir anda zenginliğe erişebilecekleri bir para kaynağı bulacakları söylenmektedir. Bu durum birçok kişi tarafından denenmiş ve doğrulanmıştır. Bu nedenle son dönemde de oldukça popüler bir hal almıştır. İşte zenginliğin kapı ve pencerelerden taşmasını sağlayacak dua:

Allahümme Ya Ganiyyü, Ya Hamidü, Ya Mübidü, Ya Mu’idü, Ya Rahimu, Ya Vedüd, Eğnini bi Halalike an Haramike ve bi Fadlike Ammen Sivake.

Meali ise aşağıdaki gibidir:

Ey Gani, Hamid, Mübid, Mu’id, Rahman ve Vedud olan Allah! Beni helal ettiklerinden kıl ve ömrüm boyunca haramlara düşürme. Beni ihsan et ve senden başkasına hiçbir zaman muhtaç etme.

Allah’tan Para İsteme Duası

Bismillahirrahmanirrahim Kulillahumme malikel mülki tü’til mülke men teşaü ve tenziul mülke mimmen teşaü ve tüızzü men teşaü vetüzillü men teşaü bi yedikel hayr inneke ala külli şey’in kadir Tülicül leyle fin nehari ve tülicün nehara fil leyli ve tuhricül hayye minel meyyiti ve tuticül meyyite minel hayyi ve terzüku men teşaü bi gayri hisab

21 Günde Zengin Olmak

Müslüman kimselerin yalnızca 21 günde zengin olmak için yapmaları gereken oldukça basit bir şey vardır. Bu sayede 21 günü geçmeden zenginliğe, bolluk ve berekete erişebilmek mümkündür. Yüce Allah tarafından sunulan nimetlerin artması ve bereketin haneden hiç eksik olmaması sağlanmaktadır. En kısa yoldan zenginliğe kavuşabilmek için her gün 3 kez aşağıdaki duanın okunması gerekmektedir:

Ferdün Hayyun Kayyumun Hakemun Adlun Kuddûsun Okuyanlar ile alakalı en merak edilen soru ve cevaplar sizlerle:

Karun’un Zenginlik Zikri Okuyanlar yazımız ile alakalı bilgilendirici bir video sizlerle olacak:

Yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ayrıca dilerseniz aşağıdan diğer okuyanlar yazılarımıza bakabilirsiniz.

Son olarak okunacakdualar.net adresinden de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Oktay Demirer

Oktay Demirer, Temel İslam Bilimleri Bölümü mezunudur. Özellikle Hadis, İslam hukuku ve tasavvuf anabilim dallarında uzmanlaşmıştır. Sosyoloji ve toplum merakından ötürü de dua okuyanlar hakkındaki yazılarını paylaşmaktadır.
Yorum yapın