Ana SayfaMucize DualarKöpek Gibi Aşık Etme Duası Anında Kabulü – En Etkili Dualar

Köpek Gibi Aşık Etme Duası Anında Kabulü – En Etkili Dualar

Köpek gibi aşık etme duası anında kabulü aile içindeki bireylerin arasında sorunlar ortaya çıkması olasıdır. Özellikle günümüzde zor şartların ortaya çıkmasından ötürü aileler dağılmaktadır. Psikolojik ya da maddi sorunlardan dolayı bu tarz gelişmeler açığa çıkmaktadır. Bu yöndeki durumların oluşmaması için diğer aile fertleri çaresiz kalsalar bile tek yapacakları dua etmek olacaktır. Olumsuz sorunları gidermek ve ailenin dağılmasını engellemek için etkili bir yöntem olarak dualara yer vereceklerdir. Bunun yanında dilerseniz diğer mucize dualar yazılarımıza bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Körkütük Aşık Etme Duası

Körkütük Aşık Etme Duası
Körkütük Aşık Etme Duası

Günümüzde birine karşı platonik olan kişiler karşılarındaki insanın da onları kendileri gibi sevmesi için dua etmektedir. Bu yüzden internette sürekli Körkütük Aşık Etme Duasının ne olduğunu araştırmaktadır. İşte o dua şu şekildedir:

 • Bismillahirrahmanirrahim
 • Allahümme Elif Beyne Kulubina
 • Ve Aslih Zate Beynina
 • Vehdina Sübülesselami
 • Ve Necnina Minez Zulümati İlen Nuri
 • Ve Cennibel Fevahişe Ma Zahare Minha
 • Ve Ma Betane.

Kuranda Geçen Aşık Etme Duası

Körkütük aşık etme duası, bir kişiyi aşık etmek ya da sevdiğiniz biriyle ilişkinizi güçlendirmek amacıyla yapılan bir dua olarak kabul edilebilir. Ancak, dua konusunda çeşitli inanç ve kültürlere göre farklı uygulamalar bulunmaktadır. Bu nedenle, sizin hangi inanca veya kültüre dayalı bir dua aradığınızı belirtmeniz önemlidir. İşte Kuranda Geçen Aşık Etme Duası olarak Ayetel Kürsi’yi, Nas ve Felak surelerini okuyabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Sevdiğin Erkeğin Seni Sevmesi İçin Dua yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Köpek Gibi Aşık Etme Duası Anında Kabulü

Aile içerisinde yaşanan sıkıntıları gidermek için güçlü dualara her zaman gerek vardır. Ayrıca bu hususta vefk adı verilen yöntemler de gündeme gelecektir. Aile içerisinde ortaya çıkan bu sorunların kaynağı toplumun genelinde benzerlik göstermektedir. Genel olarak ekonomik nedenlerden kaynaklı olarak bu durumlar yaşanmaktadır. İyi bir işe sahip olmak ve çoluk çocuğun iyi yaşantıya sahip olmasını beklemek noktasında da etkin olacaktır. Ayrıca insanların bu tarz sorunlara herhangi bir çıkar yol bulmamalarında da intihar, cinayet, hırsızlık ve diğer suçları işlemeye meyilli olarak harekete geçeceklerdir. Allah’a sığınan kişiler bu suçlardan uzak duracak ve sabır içerisinde olacaklardır.

Aile içerisindeki sıkıntılar adına dualar için Bakara Suresi ve Vakia Suresi önemli bir etki yaratacaktır. Ayrıca bu surelerin bazı ayetlerini de taşıyarak eve asmanın faydaları her zaman gelişecektir. Yine de bir dua son derecede etkili bir yöntem olarak kalacaktır. Böylece Köpek Gibi Aşık Etme Duası Anında Kabulünü bu şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Sevdiğinle Muhabbeti Artırmak İçin Dua yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Köpek Büyüsü Duası

Köpek büyüsü duası, özellikle ilişkilerdeki sorunları çözmek ve sevdiğiniz kişiyi etkilemek amacıyla kullanılan etkili bir dua türüdür. Bu Köpek Büyüsü Duası, sevgilinizin size daha bağlı olmasını sağlamak ve ilişkinizi güçlendirmek için idealdir. Duanın etkili olabilmesi için samimi duygularla yapılmış olması önemlidir. Köpek büyüsü duası, anında kabul edilmesiyle bilinir ve doğru bir şekilde uygulandığında dikkate değer değişimlere neden olabilir.

Kocayı Yalvartma Duası

Evli çiftler arasındaki ilişkiyi güçlendirmek ve kocanızın size daha çok ilgi göstermesini sağlamak için kullanılan kocayı yalvartma duası, samimi bir şekilde yapıldığında olumlu sonuçlar verebilir. Bu Kocayı Yalvartma Duası, eşinizle aranızdaki bağı kuvvetlendirmek ve onun kalbini size daha çok açmak amacıyla kullanılır. Dua sırasında içtenlikle duygularınızı ifade etmek ve dileklerinizi net bir şekilde belirtmek, etkin sonuçlar elde etmenize yardımcı olabilir.

Saç Teline 21 Defa Okunan Dua

Saç teline 21 defa okunan dua ile bir kişiyi belirli bir sürecin sonunda kendine aşık etmek mümkündür. Saç teline 21 defa okunan duayla birlikte hayırlı bir ilişki nasip olunacaktır.

 • Yâ eyhuhâllezîne âmenû inne min ezvâcikum ve evlâdikum aduvven lekum fahzerûhum, ve in ta’fû ve tasfehû ve tagfirû fe innallâhe gafûrun rahîm. İnnemâ emvalukum ve evlâdukum fitnetun, vallâhu indehû ecrun azîm. Fettekûllâhe mâsteta’tum vesmeû ve etîû ve enfikû hayran li enfusikum, ve men yûka şuhha nefsihî fe ulâike humul muflihûn.

Uzaktan Aşık Etme Duası Denenmiş

Uzaktaki bir kişiyi aşık etmek için de dualar son derecede etkili olacaktır. Ayrıca uzaktaki kişinin kalbine hakim olma hususunda bu dualar yarar sağlayacaktır. Uzaktan Aşık Etme Duası Denenmiş konusu dahilinde o kişiyi bağlamak mümkün olacaktır. Bununla beraber insanların aşık ettiği kişilerle aralarındaki muhabbet artacak ve aynı zamanda da o kişinin yakın çevresiyle de muhabbeti artacaktır. Artan muhabbete bağlı olarak sevecen ve yumuşak kalpli olmaları da kesin bir hal alacaktır.

Uzak kalan çiftler arasında soğumalar ve gözden düşmeler genel olarak görülmektedir. Ancak günümüzde pek de etkili olmasa da yine de dualara yönelerek aradıkları bağları ciddi manada sıcak tutmak söz konusu haline gelecektir. Bu anlamda da etkin olan duaları devamlı ve düzenli olarak okumak da genel olarak etki yaratacaktır.

Çevreye yeni giren biri olduğunda rakipler de muhakkak varlık gösterecektir. Ayrıca bu hususta kişilerin zamanla soğumaları gibi bir durum gelişecektir. Uzakta olan sevgiliyle arayı bozmamak adına da bu duayı genel olarak okumak gerekecektir. Bu anlamda gerçekten etkin bir sonuç alma gibi bir gelişme de gösterecektir.

 • “Rabbîhiwelmü’minun küllün amene billahi wemelaiketihiwekütübihiwerusülih la nüferriku beyne ehadinminrusülih  ”

Bu dua her gece 7 kez okunmalıdır. Ayrıca sonrasında da Felak, Nas, Fatiha, Ayetel Kürsi ve Kafirun sureleri de hemen arkasından okunması gerekir. Bu şekilde bir uygulamayı da 40 gün boyunca sürdürmekle etkili sonuçları elde etmek net bir biçimde gelişecektir.

Son olarak Köpek gibi aşık etme duası anında kabulü yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ayrıca dilerseniz aşağıdan diğer mucize dualar yazılarımıza bakabilirsiniz.

Son olarak okunacakdualar.net adresinden de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Munise Koray

12 Senedir Din, tarih ve sosyoloji alanlarında makaleler yayınlamış bir öğretim görevlisi olan Munise Koray, Ankara Üniversitesi Dil, Tarih ve Coğrafya Fakültesi mezunudur. Özellikle Mucize dualar ile alakalı bilgi birikimi vardır. Son yıllarda da okunacak dualar üzerinde araştırmalarını sürdürmektedir.

“Köpek Gibi Aşık Etme Duası Anında Kabulü – En Etkili Dualar” üzerine bir yorum

 1. Hayırlı cumalar dilerim sayın hocam her ne hikmetse kadınlardan yana cevap veriliyor kocasını aldatan kadın hemde bacısını kocası ile bu durumda aciz kalan koca hiç önemsenmiyor mesela ben şuan o kocayım durumun çok iyi farkındayım ispat edemiyorum bu durumda ne yapabilirim hangi duayı okumalıyım selam ve saygılarımla

  Yanıtla
Yorum yapın