Ana SayfaMucize DualarSirkeye Okunacak Dualar – Hemen Etki!

Sirkeye Okunacak Dualar – Hemen Etki!

Sirkeye okunacak dualar olması insanların bir çok derdine şifa bulmaktadır. Öncelikle hastalıktan kurtulmak, nazardan sakınmak için çok önemlidir. Ayrıca en önemlisi kötü gözlerden arınmak için sirkeye bahsedeceğimiz duaları okuyup kendinizi rahat hissedebilirsiniz. Bunun yanında dilerseniz diğer mucize dualar yazılarımıza bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Sirkeye Okunacak Dualar

Sirkeye okunacak dualar arasında; Ayetel kürsi, Felak, Nas, Fatiha ve İhlas surelerini okuyup içebilirsiniz. Ayrıca evinizde temizlik yaparken evin her yerini sirkeyle silerek yine bu duaları okuyup evinizden kötü gözlerin uzaklaşmasını sağlayabilirsiniz.

Sirkenin yanı sıra içtiğiniz suyun içine de bu duaları okuyup içebileceğinizi unutmayınız. İnsanların her zaman sıklıkla bu duaları ağzından düşürmemelerinin anlamı hayatta en büyük yardımcıları olduğu anlamına gelir. Bu yüzden belirttiğimiz duaların anlamı büyük ve etkilidir. Her gün sıklıkla bu duaları okuyarak içinizdeki huzursuzluğun gitmesini sağlayabilirsiniz.

Elma Sirkesine Okunacak Dua

Elma Sirkesine Okunacak Dua
Elma Sirkesine Okunacak Dua

Biliyorsunuz ki birçok meyve türevinden sirke yapılabilmektedir. Üzüm veya elma sirkesi de en meşhurlarıdır. Peki Elma Sirkesine Okunacak Dua ne diye soracak olursanız pek bir şey değiştiğini söyleyemeyiz. Aşağıdaki sureleri okuyabilirsiniz.

 • Ayet-el Kürsi
 • Nas Suresi
 • Felak Suresi

Ayrıca Dil Tutukluğu İçin Okunacak Dua yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Nazar İçin Sirkeli Suya Okunacak Dualar

İnsanların en korktuğu kötü durumlardan biri nazardır. Nazar yüzünden bazı insanların ölümle savaştığı bilinmektedir. Bu yüzden Peygamber efendimiz nazar olmaması için sıklıkla Felak ve Nas surelerini okurdu. Dolayısıyla Nazar için Sirkeli Suya Okunacak Dualar kapsamında Felak suresi ve Nas suresi olduğunu söyleyebiliriz.

► Felak Suresinin Okunuşu:

 • ‘’  Bismillâhirrahmânirrahîm
 • 1. Kul eûzü bi-rabbi’l-felak
 • 2. Minşerri ma halak
 • 3. Ve min şerri ğasikın iza vekab
 • 4. Ve min şerrinneffasati fiyl’ukad
 • 5. Ve min şerri hasidin iza hased ‘’

► Nas Suresinin Okunuşu:

 • ‘’ Bismillâhirrahmânirrahîm
 • 1. Kul e’ûzü birabbinnâs
 • 2- Melikinnâs
 • 3- İlâhinnâs
 • 4- Min şerrilvesvâsilhannâs
 • 5- Ellezî yüvesvisü fî sudûrinnâsi
 • 6- Minelcinneti vennâs. ‘’

Sirkeye Ayetel Kürsi Okumak

Genellikle insanların nazardan sakınmak için merak ettiği sorulardan biri de; Sirkeye Ayetek Kürsi Okumak etkili midir? tarzında sorulardır. Ayetel Kürsi duasının anlamı oldukça büyüktür. Sadece sirkeli suya okumanız değil, her gün sıklıkla bu duayı okuduğunuzda nazardan korunmanın yanı sıra dertlerinizin zamanla çözüme kavuştuğunu göreceksiniz.

Sirkeli suyun içerisine Ayetel Kürsi suresini okuyup içebilirsiniz. Bu okunan suyu her gün düzenli aralıklarla yaptığınızda nazarın sizden uzak olduğunu ve en önemlisi hastalıklardan korunduğunuzu fark edeceksiniz.

►Ayetel Kürsi Duasının Okunuşu:

‘’ Allahü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, Lâ te’huzühû sinetün ve lâ nevm. Lehû mâ fis-semâvâti vemâ fil ard. Menzellezî yeşfeu indehû illâ biiznihi, ya’lemü mâ beyne eydîhim, vemâ halfehüm, velâ yühîtûne bişey’in min ilmihî, illâ bimâ şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel ard, Velâ yeûdühü hıfzuhumâ ve hüvel aliyyül azîm. ‘’

 

Sirkeli Su İçmek Nazara İyi Gelir mi?

Genellikle insanların merak ettiği konulardan biri de; Sirkeli Su içmek Nazara İyi Gelir mi? sorusudur. Sirkeli su içmekten ziyade, içeceğiniz sirkeli suya Ayetel Kürsi, Fatiha, İhlas, Felak ve Nas surelerini okuyup içmeniz sizi nazara karşı korumaktadır.

Her konuda duaların gücü sayesinde insanlar çözümsüz hastalıklarına kalıcı olarak çare bulmuştur. Bu yüzden sadece sirkeli su içerken değil, her gün sıklıkla bahsettiğimiz duaları evinize, eşinize, çocuğunuza ve ailenizin yüzüne karşı okuyup üflediğinizde sevdiğiniz insanların da nazardan korunmasını sağlamış olursunuz.

Ayrıca Direksiyon Sınavına Girerken Okunacak Dua yazımızı da inceleyebilirsiniz.

En etkili dualardan biri olan Ayetel Kürsi duasının anlamı büyük ve güçlüdür. Bu duayı günde 14 defa okuduğunuzda nazardan korunmanın yanı sıra işlerinizin rast gitmesini sağlayacaksınız. Sirkeye Okunacak Dualar için sizde yukarıda bahsettiğimiz duaları bilmiyor olabilirsiniz. Yasin kitabından okuyarak veya ezberleyerek bu dualarınızı içtiğiniz suya, her yaptığınız harekette okuyarak sıkıntılarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz.

Nazar İçin Sirkeli Suya Okunacak Dualar konusu ile alakalı en merak edilen soru ve cevaplar sizlerle:

Elma Sirkesine Okunacak Dua yazımız ile alakalı bilgilendirici bir video sizlerle olacak:

Sirkeye okunacak dualar yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ayrıca dilerseniz aşağıdan diğer mucize dualar yazılarımıza bakabilirsiniz.

Son olarak okunacakdualar.net adresinden de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Munise Koray

12 Senedir Din, tarih ve sosyoloji alanlarında makaleler yayınlamış bir öğretim görevlisi olan Munise Koray, Ankara Üniversitesi Dil, Tarih ve Coğrafya Fakültesi mezunudur. Özellikle Mucize dualar ile alakalı bilgi birikimi vardır. Son yıllarda da okunacak dualar üzerinde araştırmalarını sürdürmektedir.
Yorum yapın