Ana SayfaMucize DualarTebbet Suresi 41 Defa Okumak – 1000 Tebbet Okuyanlar – Tesirli!

Tebbet Suresi 41 Defa Okumak – 1000 Tebbet Okuyanlar – Tesirli!

Tebbet suresi 41 defa okumak ve 1000 Tebbet Okuyanların Yorumları gece uyumaktan korkan insanlara yardımcı olmak için okunmaktadır. Allah-u Teala, kullarının her daim yanındadır. Buna gece de gündüz de dahildir. Geceyi de gündüzü de şüphesiz ki yaratan o’dur. Bunun yanında diğer duaları okuyanlar tarafından anlatılmış tecrübeleri bağlantıya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Tebbet Suresi Okuyanların Yorumları yazımız ile alakalı bilgilendirici bir video sizlerle olacak:

Tebbet Suresi 41 Defa Okumak

Yüce Allah’ın rızası için çeşitli faziletler yaşamak mümkündür. Tebbet Suresi 41 Defa Okumak da birçok fayda ve yarar sağlamaktadır. Bu faziletler Tebbet suresini her gün 41 kez okumakla görülebilmektedir. Sure, her gün vakit namazlarının ardından okunmasıyla birlikte çeşitli faziletlere sahiptir. Aşağıdaki şekilde okunması gerekir.

Tebbet yeda ebî lehebin ve tebb. Mâ eğnâ anhü malühü ve ma keseb. Seyesla naren zate leheb. Vemraetühü hammaletelhatab. Fi ci diha hablün min mesed.

Tebbet Suresi

Sure, yukarıdaki şekilde günlük 41 kez olmak üzere vakit namazlarından sonra dağıtılarak okunur. Normalde Allah-u Teala’ya dua ederken abdestli olmak gerekmez. Ancak bazı faziletlerin meydana gelmesi için okunan dualarda abdest önemlidir. Bu nedenle Tebbet suresini 41 kez okurken abdestli olmak şarttır.

Tebbet Suresi 48 Defa Okumak

Tebbet suresi 48 defa okumak sonucunda Yüce Allah tarafından çeşitli faziletler yaşanmaktadır. Böylece Allah-u Teala’ya el açan inançlı kimseler, kalpten istedikleri her şeye kavuşabilmektedir. Tebbet suresini 48 defa okumak aynı zamanda korkuyla başa çıkmanın en önemli yöntemlerinden biridir. Tebbet suresini okuyan kimseler, Allah’ı arkasına alarak tüm korkularla mücadele edebilmek için Tebbet suresi idealdir.

Ayrıca 333 Kulillahümme Okuyanlar yazımızı da inceleyebilirsiniz.

1000 Tebbet Okuyanların Yorumları

1000 Tebbet Okuyanların Yorumları
1000 Tebbet Okuyanların Yorumları

İlk olarak 1000 Tebbet okuyanların yorumları sosyal medyada oldukça büyük bir gündem konusu haline gelmiştir. Allah-u Teala tarafından yaşatılan faziletler, inançlı kimseleri teşvik etmek amacıyla yorum olarak paylaşılır. Böylece inançlı kimselerin de 1000 Tebbet okuyarak faziletleri görmesi mümkün hale gelmektedir. Güncel yorumlar ise aşağıdaki gibidir:

  • “1000 Tebbet okumadan önce geceleri çok korkardım. Cinlerden ve şeytanlardan her gece yatmadan önce büyük bir korku duyardım. Bu sebeple çoğu gecem uykusuz dahi geçmiştir. Fakat 1000 kez Tebbet suresi okuduktan sonra çeşitli faziletler görmeye başladım. Artık Allah-u Teala sayesinde güvenli ve huzurlu bir şekilde uyuyabiliyorum.”
  • “Allah’ıma hamd olsun ki anksiyete dedikleri kaygı bozukluğu durumumdan kurtuldum. Gitmediğim psikolog ve okumadığım kitap kalmamıştı fakat bu sorunuma bir türlü çözüm bulamamıştım. Yüce Allah’ım için 1000 kez Tebbet suresi okuduktan sonra hiçbir kaygı sorunum kalmadı artık. Her Müslüman tarafından okunmasını tavsiye ediyorum.”
  • “Arkadaşlarım tarafından bana önerilen 1000 kez Tebbet suresi okumayı çok ihmal etmiştim. Çünkü bir türlü bu durumun benim psikolojik sorunlarımı çözeceğine inanmıyordum. Bir gün epey çaresiz hissettiğimde denemek istedim. 1000 Tebbet okuyarak aklımdaki soru işaretlerinin tamamı kısa süre içerisinde ortadan kalktı. Allah’a hamd olsun.”

Tebbet Suresi Okuyanların Yorumları

Nazardan, beladan ve sıkıntılardan kurtulmak için okunan bir dua olan Tebbet suresi oldukça önemli ve anlamlı bir suredir. Özellikle de ülkemizde sık sık insanlar tarafından okunmaktadır. Aşağıda sizlere Tebbet Suresi Okuyanların Yorumları arasında bazı örnekler verdik, inceleyebilirsiniz:

  • Üzerimizde baya bir nazar vardı. Çok şükür kurtulduk baya bir rahatladık.
  • Sıkıntılı ve dertli dönemimizde bir sürü Tebbet duası okuduk. Allah’a şükürler olsun rahatladık.

Ayrıca 333 Kulillahümme Okuyanlar yazımızı da inceleyebilirsiniz.

41 Defa Tebbet Suresi Ne İçin Okunur?

41 defa Tebbet suresi ne için okunur sorusu son dönemde oldukça fazla merak edilmektedir. İnançlı kimseler tarafından okunan ve çeşitli faziletler yaşanan bu sure, birçok kişinin soru işaretleriyle karşılaşmaktadır. Allah-u Teala’nın rızası için okunan 41 Tebbet, birçok psikolojik problemin çözümü için etkilidir. Yüce Allah, 41 defa Tebbet okuyan kimselerin gönlünü ferah tutar ve aynı zamanda birçok açıdan rahatlamasını sağlar. 41 kez Tebbet okuyan kimselerin en büyük şikâyeti ise geceleri uyurken korku yaşamaktır.

Allah-u Teala, 41 kez Tebbet okuyan inançlı kişilerin yaşadığı gece korkularının tamamını ortadan kaldırmaktadır. Bu fazilet ile karşılaşan inançlı kimseler de diğer Müslümanlar ile paylaşmaktadır. Bu sayede Allah’ın faziletleri kişiden kişiye yayılarak daha fazla Müslümana ulaşmaktadır. Yüce Allah, kelamından ve dilinden kendisini düşürmeyen kimselere yardımcı olur.

1000 Tebbet Okuyanların Yorumları ile alakalı en merak edilen soru ve cevaplar sizlerle:

Tebbet Suresi 41 Defa Okumak yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ayrıca dilerseniz aşağıdan diğer okuyanlar yazılarımıza bakabilirsiniz.

Son olarak okunacakdualar.net adresinden de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Munise Koray

12 Senedir Din, tarih ve sosyoloji alanlarında makaleler yayınlamış bir öğretim görevlisi olan Munise Koray, Ankara Üniversitesi Dil, Tarih ve Coğrafya Fakültesi mezunudur. Özellikle Mucize dualar ile alakalı bilgi birikimi vardır. Son yıllarda da okunacak dualar üzerinde araştırmalarını sürdürmektedir.
Yorum yapın