Ana SayfaOkuyanlar4444 Salatı Tefriciye Okuyanların Yorumları – Mucize!

4444 Salatı Tefriciye Okuyanların Yorumları – Mucize!

4444 Salatı Tefriciye okuyanların yorumları konusunda ne kadar etkili olduğunu gösteriyor. Ayrıca Salatı Tefriciye zikrinin aşk, para ve diğer sorunlarda da ne derecede faydalı olduğu açığa çıkıyor. Bununla beraber bu zikri düzenli okuyan kişilerin sorunsuz ve huzurlu bir yaşantı içerisinde olması da söz konusudur. Kendilerine Salatı Tefriciye okumaları bu yönüyle de önerilen konulardan bir tanesidir. Bunun yanında diğer duaları okuyanlar tarafından anlatılmış tecrübeleri bağlantıya tıklayarak okuyabilirsiniz. İlgili videoyu da izleyebilirsiniz.

4444 Salatı Tefriciye Nasıl Okunur? 🤲

İsteklerinizi karşılayacak ve var olan tüm sorunlarınızı giderecek Salatı Tefriciye ile beraber Allah’tan bu dileklerinizi isteyeceksiniz. Ancak bu hususta 4444 Salatı Tefriciye nasıl okunur sorusuna da yanıt arayacaksınız. Doğru bir biçimde Salatı Tefriciye okumanız halinde muhakkak sonuç almanız da kesin olacaktır.

4444 Salatı Tefriciye Nasıl Okunur?
4444 Salatı Tefriciye Nasıl Okunur?
 • Salatı Tefriciye abdestsiz bir biçimde okunabilir. Ancak abdest alarak okumanın faydası olacaktır.
 • Kıbleye doğru dönerek 7 kez Euzu Besmele çekilir.
 • Sonrasında da niyet ve istek belirtilir.
 • Niyetin ardından 7 kez Fatiha Suresi ve 3 adet İhlas Suresi okunur.
 • Hemen arkasından Salatı Tefriciye duası okunur.
 • 4 gün boyunca her gün 1111 kez olacak şekilde okunması gerekecektir.
 • 1111 kez okunduktan sonra da “Allah’ım, varlığının sonsuz yüceliğine ve hikmetinin sınırsız kudretine itimat ederek yaptığım bu duayı, amacıma ve niyetime ulaşmak için kabul buyur. Âmin.” Denmesinde yarar vardır.

Salatı Tefriciye Arapça Okunuşu

Duaların nasıl okunduğu da son derecede önemlidir. Ayrıca Salatı Tefriciye Arapça okunuşu ile de bu duayı ezberlemek ve tekrar tekrar okumak kesin bir hal alacaktır.

“Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek.”

Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Ya Vedud Duasını Okuyanların Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

4444 Salatı Tefriciye Mucizeleri

Duaların gücü ve mucizeleri vardır. Ayrıca 4444 Salatı Tefriciye mucizeleri de bu noktada etkili oalcaktır. İslam alimleri de Salatı Tefriciye hakkında pek çok hususa yer vermiştir. Ayrıca sadece 4444 kez okunmasına gerek yoktur. Farklı sayılarda da okunduğunda aynı şekilde etkisini görmek mümkün hale gelecektir.

 • Günde 41 kez okumak bolluk ve bereket sağlar.
 • Her gün 21 kez okumak maddi imkanları genişletir.
 • 5 vakit namazdan sonra 11 kez okumak bereket getirir.
 • Her gün 100 kez okunursa istenenlere ulaşmak mümkün olur.

4444 Salatı Tefriciye Duası Kaç Günde Okunur?

Salatı Tefriciye duasının nasıl okunacağına dair sorular da gündeme gelmektedir. Ayrıca 4444 Salatı Tefriciye duası kaç günde okunur gibi bir soru da öne çıkmaktadır. Bu dua 4 günde okunması önerilmektedir. Her gün 1111 kez tekrar etmekle beraber bu zikri gerçekleştirmek mümkün olacaktır. Özellikle bu şekilde Salatı Tefriciye okumanın artıları da hemen hissedilecektir.

Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Ve Huvel Kaviyyul Azîz Okuyanların Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

4444 Salatı Tefriciye Duası Fazla Okunursa Ne Olur?

Duaların fazla ya da az okunması bir sorun teşkil etmeyecektir. Sıkıntı yaratmayacak ya da duanın kabul olmaması durumu gelişmeyecektir. 4444 Salatı Tefriciye duası fazla okunursa ne olur sonucunda da herhangi bir farklılık göstermeyecektir. Ancak etki etmesi bakımından sayıya özen göstermekte yarar vardır.

4444 Salatı Tefriciye Yorumları

Salatı Tefriciye duası hakkında var olan söylemler de ne derecede etkili olduğunu gösterir. Ayrıca 4444 Salatı Tefriciye yorumları da bu durumu destekler niteliktedir.

 • Uzun zamandır sevdiğim kızın peşinden koşuyordum. Onun için Salatı Tefriciye duasını ettikten sonra birlikte olmaya başladık.
 • Pek çok sorunum vardı. Allah’ıma şükürler olsun ki kurtuldum.
 • Aylardır maddi sorunlarım vardı. Ama sürekli olarak dua ediyordum. Dualarım kabul oldu ve durumum da düzeldi.

Ayrıca, 4444 Salatı Tefriciye Okuyanların Yorumları yazısı ile alakalı sıkça sorulan soruları sizler için bir araya getirdik.

Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ayrıca dilerseniz aşağıdan diğer okuyanlar yazılarımıza bakabilirsiniz.

Son olarak okunacakdualar.net adresinden de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Oktay Demirer

Oktay Demirer, Temel İslam Bilimleri Bölümü mezunudur. Özellikle Hadis, İslam hukuku ve tasavvuf anabilim dallarında uzmanlaşmıştır. Sosyoloji ve toplum merakından ötürü de dua okuyanlar hakkındaki yazılarını paylaşmaktadır.

“4444 Salatı Tefriciye Okuyanların Yorumları – Mucize!” üzerine bir yorum

Yorum yapın