Ana SayfaFaziletiCelcelutiye Duası Fazileti Cübbeli – Mucize Dua!

Celcelutiye Duası Fazileti Cübbeli – Mucize Dua!

Celcelutiye Duası Fazileti Cübbeli hoca tarafından da sıklıkla paylaşılmaktadır. En hayırlı ve ret olunmayan dualar arasında yer aldığı bilinmektedir. Celcelutiye d uası Peygamber efendimize vahiy olarak gelmiştir. En geniş ve kapsamlı olan dualar arasında yer almaktadır. Allah-u Teala, dili döndüğünce kendisine dua eden herkese geri dönüş yapmaktadır. Bu sayede yalnızca göğsü iman dolu olan kimselerin sesi duyulmaktadır. Allah-u Teala’nın izniyle Celcelutiye duasını aşağıdaki gibi okumak yeterli olacaktır. Bunun yanında farklı duaların fazileti ile alakalı bilgiler için bağlantıya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Celcelutiye Duası Fazileti Ve Sırları

Kullarının kalpten istediği şeyleri onlara veren Allah-u Teala şüphesiz ki adını ve surelerini dilinden düşürmeyen kimselerin dualarını her daim işitmektedir. Celcelutiye duasını düzenli olarak okumak, faziletlerden ve mükafatlardan yararlanmak için elzemdir. Bu sebeple yalnızca Allah inancı olan ve ibadetlerini eksiksiz yerine getiren kimseler tarafından okunmalıdır. Böylece çok büyük bir etkisinin olduğu da görülecektir.

Celcelutiye Duası Fazileti Ve Sırları
Celcelutiye Duası Fazileti Ve Sırları
  • Ruhsal sıkıntılarınızdan kurtulursunuz.
  • Evinize bereket gelir.
  • Her türlü beladan korunursunuz.
  • Manevi sıkıntılarınız son bulur.
  • Muradınıza kısa sürede kavuşursunuz.

Celcelutiye Duası Cübbeli Ahmet Hoca

Bede’tü bibismillehi ruhi bihi nehtedet. İle keşfi esrarin bibatinihi intavet. Ve salleyte fişşani ala hayrü halkihi. Muhammed’in men zahaddalalete velğalet. İlahi lekad aksemtü biismike daiyen. Biacin ehvecin celcelutin helhelet. Seeltüke bil ismil azami gadruhü. Ve yessir umri ye elihi bisalmehet. Ve ye hayyü ye gayyumu ed’üke racian. Bievin eyucin celceliyyütin helhelet. Bisamsamin tamtamin ve ye hayra bezi hin. Bimihrasi mihrasi mihrasin bihin neru uhdimet. Biacin ehucin ya ilahi muhevvicin. Ve ya celcelutin bil icabeti helhelet. Lituhyi hayatel kalbi min denesin bihi. Bigayyumin gamessiru fihi ve eşragat.

Celcelutiye Duası Okuyanların Yorumları

Allah’ın izniyle Celcelutiye duası okuyanların yorumları pek hoş görülmektedir. Bu duayı okuyan kimseler genellikle Allah tarafından faziletlerle karşılaşmaktadır. Bu faziletleri diğer inançlı kimselere yaymak adına çeşitli yorumlar paylaşılmaktadır. İnançlı kimseler hangi şartlar altında olursa olsun yalnızca Allah’a ibadet etmektedir. Celcelutiye duası da yine aynı şekilde Allah-u Teala’ya el açarak edilmelidir. İşte duayı okuyan kimselerin bazı yorumları aşağıdaki gibidir.

  • “Celcelutiye duasını okuduktan sonra hayatımız değişti. Yıllardır yağmur yağmaması sebebiyle mesleğim olan çiftçiliği icra edememekteyim. Fakat Celcelutiye duasının kuraklığa karşı okunduğunu öğrendiğim gün okumaya başladım. 31 kez vakit namazlarından sonra okumamla birlikte her şeyin değiştiğini gözlerimle gördüm. Bir sonraki yılın hasadı ise daha önce görülmemiş bir seviyedeydi.
  • “Celcelutiye duası okuyarak en büyük korkularımdan birini yendim. Çocukluğumdan beri korktuğum ateş ve yangın korkumu Allah’ın izniyle yendim. Her gün 7 kez bu duayı okuduktan sonra belirli bir süre sonra artık hiçbir korkum kalmamıştı. Yüce Allah’a hamd olsun.”
  • “Deniz en büyük sevdamdır. Uzun yıllardır denize çıkan ve hayatının büyük bir bölümünü denizde geçiren biriyim. Fakat en büyük korkum fırtınalar. Bir denizci olarak fırtınalar hayati risk taşıdığı için en büyük korkularım arasında yer alıyor. 31 kez Celcelutiye duasını okumamla birlikte tüm bu korkularım ortadan kalktı.

Celcelutiye Duası Kaç Gün Okunur?

Celcelutiye duasının kaç gün okunacağı ve ne kadar okunacağıyla ilgili birçok soru işareti vardır. Tüm surelerde ve dualarda olduğu gibi kişinin içinden geldiği kadarıyla okuması yeterlidir. Fakat Celcelutiye duası kaç gün okunur sorusunun asıl cevabı bu değildir. Celcelutiye duası sayesinde görülen bazı faziletler vardır. Bu faziletlerin gerçekleşebilmesi içinse bazı sayılarda dua edilmesi gerekmektedir.

Ayrıca Takıntılı Çocuğa Okunacak Dua yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Celcelutiye duası, faziletlerinin yaşanabilmesi için her gün vakit namazlarından sonra okunmalıdır. Günlük olarak 31 kez okunması gereken bu dua, pek çok fazileti de beraberinde getirecektir. Ne bir eksik ne de bir fazla 31 kez Celcelutiye okuyan kimseler birçok fazileti yaşamaktadır.

Celcelutiye Duası Fazileti Cübbeli yazımız ile alakalı bilgilendirici bir video sizlerle olacak:

Son olarak da Celcelutiye Duası Fazileti Cübbeli yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ayrıca dilerseniz aşağıdan diğer mucize dualar yazılarımıza bakabilirsiniz.

Son olarak okunacakdualar.net adresinden de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Faruk Akar

Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden mezun olan Faruk Akar, son yıllarda yayınladığı tezler ve konuşmalar sayesinde birçok duanın fazileti hakkında bizlere bilgi vermektedir. Şuan da hali hazırda birden fazla üniversitede ders vermektedir.
Yorum yapın