Ana SayfaOkuyanlarSurhubad Duası Okuyanların Yorumları – Ne İçin Okunur?

Surhubad Duası Okuyanların Yorumları – Ne İçin Okunur?

Surhubad duası okuyanların yorumları son dönemde pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Surhubad, eski sevgiliyi ya da eski eşi geri kazanmak ve gönlünü almak için okunan bir duadır. Her gün 4 kez okunması gereklidir. Surhubad duasını okurken muhakkak ki abdestli olunması şarttır. Bunun yanında diğer duaları okuyanlar tarafından anlatılmış tecrübeleri bağlantıya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Surhubad Duası Ne İçin Okunur?🤲

Surhubad Duası Ne İçin Okunur?
Surhubad Duası Ne İçin Okunur?

Öncelikle Surhubad duası, eski sevgiliyi ya da eski eşi yeniden elde edebilmek için okunmaktadır. Bu dua hakkında yapılan aramalardan bazıları da Surhubad duası ne için okunur minvalinde gelişmektedir. Bu duayı okuyan kimseler büyük oranda olumlu sonuçlar almıştır. Bu nedenle son dönemde sosyal medya platformlarında yeniden popüler hale gelmiştir. Surhubad duası okuyarak eski sevgiliye ya da hayırlı bir kısmete kavuşmak mümkündür.

Surhubad Duası Okuyanların Yorumları🙏

Çok fazla merak edilen Surhubad Duası aşağıda verilmiştir. İşte Dua, aşağıdaki gibi okunur:

  • “Bismillahirrahmanirrahim Bismillahil’-azimi ve billahilkerim üskûn ya Surhubad. Ve Bihakki Âdem safiyullah hürmeti için üskün ya Surhubad. Ve bihakkı Nuh neciyullah hürmeti için üskün uhruc ya Surhubad! Bihakki Şit nebiyullah hürmeti içün üskün uhruç ya Surhubad. Ve bihakki Tevrat-i Musa aleyhisselam hürmeti için üskün ya Surhubad. Ve bihakki İncil-i İsa aleyhisselam hürmeti içün üskûn ya Surhubad. Ve bihakki Furkan-ı Muhammed Mustafa Aleyhisselam uhruç ya Surhubad. Beytü’l-Mamur ve Beytü’l-Mukaddes hürmeti hakkı için üskun ya Surhubad. Âmin.”

Bu dua, inançlı kimseler tarafından eski sevgililerine kavuşmak ya da eski eşine kavuşmak maksadıyla okunmaktadır. Allah-u Teala, inançlı kimseleri kendine yaraşır eş nasip ederek mükafatlandırmaktadır. Son yıllarda özellikle de 21.yüzyılda eş seçimi oldukça önemlidir. Yüce Allah tarafından nasip olunacak eş sayesinde huzurlu bir ömür vakıf olunur.

Yukarıda okunuşu yer alan Surhubad duasını okuyan kimselerin yaptığı bazı yorumlar aşağıdaki gibidir:

  • “Allah-u Teâlâ’ya şükürler olsun ki beni sevdiğime bağışladı. Onu her şeyden çok seviyordum ve onun da beni sevdiğini biliyordum. Fakat bazı dış sebepler yüzünden bir türlü birleşemiyorduk. Surhubad duası sayesinde bu mümkün oldu.”
  • “Eski eşimi yeniden özlemeye ve onu aslında sevdiğimi fark etmeye başladığım günden beri Surhubad duası okuyorum. Allah’a hamdü senalar olsun ki bizi birbirimize kavuşturdu.”
  • “Surhubad duasının faziletlerini öğrenmeye başladığımda ihtiyacım olan şeyin bu olduğunu fark etmiştim. Tavsiye edildiği üzere her gün 4 kez okudum ve sonuçlarını almaya başladım.”

Surhubad Duası Nedir?

Surhubad Duası, Arapça bir dua veya şeydir ve genellikle İslam inançsızlık, kötülük veya kötü durumların ortadan kalkması için okunur. Anlamı “Allah’ın koruyuculuğu altında olmak” anlamına gelir. Ayrıca bunun dışında insanlar aşık oldukları ama birlikte olamadıkları sevgilileri için de bu duayı etmektedir. Böylece Surhubad Duası Nedir? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

Surhubad Duası Fazileti

Surhubad Duası’nın fazileti, inançlarına göre değişebilir, ancak İslam inanışına göre, Allah’ın koruyuculuğu altında olmak ve Allah’a sığınmak, insanların kötü durumlarından ve belalardan korunmasına yardımcı olabilir. Ayrıca, dua etmek insanların Allah’a olan bağlılığını ve inancını güçlendirebilir ve moralini artırabilir. İşte Surhubad Duası Fazileti bu şekildedir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan La İlahe İlla Ente Sübhaneke İnni Küntü Minezzalimin Okuyanların Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Surhubad Duası Ne Zaman Okunur?

Surhubad duası diğer tüm dualar gibi istenen her anda okunabilmektedir. Fakat bazı duaları belirli fazilet ve mükafatlar görebilmek adına okuyan kimselerin bunu bir ritüel halinde devam ettirmesi de önemlidir. Bu nedenle Surhubad duası ne zaman okunur sorusu oldukça sık sorulmaktadır. Surhubad duası, her gün 4 kez okunması gereken bir duadır. Tavsiye edildiği üzere vakit namazlarının ardından okunması daha etkili olmaktadır.

Bu duayı her gün 4 kez abdestli bir şekilde okumak şarttır. Dua ederken abdest normal şartlarda gereklilik olmasa da belirtildiği üzere belirli faziletler beklenen dualarda abdest önemlidir. Birkaç hafta boyunca aksatmadan düzenli bir şekilde Surhubad duası okuyan kimseler eşlerine kavuşmaktadır.

Surhubad Duası Büyü müdür?

Surhubad duası ile ilgili internet üzerinde çeşitli araştırmalar yapılmaktadır. Bu araştırmalardan biri de Surhubad duası büyü müdür şeklinde sorulardır. Surhubad duası, hiçbir şekilde büyü değildir. Allah-u Teala’ya el açılan ve istekte bulunulan dualardan biridir. Yüce Allah’ın da rızası olduğunda dua kabul olunur ve çiftler yeniden barışır. Yalnızca inançlı kimseler için geçerlidir. Bu nedenle Surhubad duasının büyü ile uzaktan yakından hiçbir bağının olmadığını söylemek mümkündür. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Selamün Kavlen Min Rabbin Rahim Okuyanların Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Surhubad Duası Okuyanların Yorumları yazımız ile alakalı bilgilendirici bir video sizlerle olacak:

Surhubad Duası Okuyanların Yorumları yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ayrıca dilerseniz aşağıdan diğer okuyanlar yazılarımıza bakabilirsiniz.

Son olarak okunacakdualar.net adresinden de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Oktay Demirer

Oktay Demirer, Temel İslam Bilimleri Bölümü mezunudur. Özellikle Hadis, İslam hukuku ve tasavvuf anabilim dallarında uzmanlaşmıştır. Sosyoloji ve toplum merakından ötürü de dua okuyanlar hakkındaki yazılarını paylaşmaktadır.
Yorum yapın