Ana SayfaMucize DualarZayıflamak İçin Yatarken Okunacak Dua – İştah Kesen Dua

Zayıflamak İçin Yatarken Okunacak Dua – İştah Kesen Dua

Zayıflamak için yatarken okunacak dua, her yıl on binlerce kişi tarafından uygulanmaktadır. Bu sayede zayıflayan kişilerin sayısı da her geçen yıl artış gösteriyor. Dua okuyarak zayıflamak, yalnızca dua ile değil spor ve farklı etkenlerin de devreye girmesiyle mümkün olabiliyor. Bu sebeple duanın yanı sıra kişinin çaba göstermesi de oldukça önemli. Bunun yanında dilerseniz diğer mucize dualar yazılarımıza bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

İştah Kesen Dua🤲

İştah Kesen Dua
İştah Kesen Dua

Kilolu olan insanlar kilo vermek için birçok yolu denemektedir. Fakat hiçbirinde başarılı olamadıkları zaman İştah Kesen Dua sayesinde zayıflamayı amaçlamaktadır. Bu yüzden sık sık internette iştah kapatan duaların neler olduğunu merak etmektedirler. Yazımız içerisinde sizlere bu duanın hangisi olduğundan bahsettik.

Zayıflamak İçin Yatarken Okunacak Dua

Kişiler fazla kilolarından kurtulmak için dua etmeye ihtiyaç duyarlar. İşte Zayıflamak için her gece yatmadan önce okunması gereken dua aşağıdaki gibidir:

  • “Yûazzibel münafıkîyne vel münafîkati vel müşrîkıne vel müşrikatîz zannîne billahî zannev sev’aleyhîm dairatüs sev’ve ğadıbellahu aleyhîm ve leanehûm ve eadde lehûm cehennu ve sâet masîyra.”

Yukarıdaki duayı her gece yatmadan önce okuyan kimselerin mucizevi bir şekilde zayıfladığı görülmektedir. Zayıflama, bir gecede sabaha kadar olmasa da belirli bir sürece yayılarak yaşanır.

Kilo Vermek İçin Dua

Özellikle kadınlar birkaç kilo aldıkları zaman hemen o kiloyu vermek için diyet yapmaktadır. Fakat sadece diyet yapmak yetmez. Bununla birlikte sağlıklı bir şekilde spor da yapmanız gerekir. Böylece kilolarından çok kısa sürede kurtulabilirler. Bunun dışında bazı insanlar Kilo Vermek İçin Dua ettikleri zaman kabul olduğunu söylemektedir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Yumuşak Huylu Olmak İçin Okunacak Dua yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Hızlı Zayıflamak İçin Dualar

Genellikle insanlar bir an önce kilo vermek isterler. Fakat bir anda sağlıksız bir şekilde kilo vermek son derece yanlıştır. Bu yüzden güzel bir şekilde diyet ve egzersiz programı azalmalıdır. Bunun yanında Hızlı Zayıflamak İçin Duaların da etkili olduğunu söyleyebiliriz. Böylece kısa süre içerisinde dilediğiniz kiloya kavuşabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Yusuf Suresi 100 Ayet Fazileti yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Suya Okunan Zayıflama Duası

Suya okunan zayıflama duası sayesinde mucizevi bir şekilde kilo vermek mümkün. Yüce Allah’a el açmak suretiyle kalpten istenen şeylerin elde edildiği çokça kez görülmüştür. Allah-u Teala her daim kullarının sesini duyan ve onlara yol gösterendir. Zayıflama duasını okumadan önce muhakkak ki abdest almak gereklidir. Kur’an-ı Kerim’de yer alması sebebiyle abdestsiz okunmaması gerekir. Abdest aldıktan sonra her gece yatmadan önce aşağıdaki duayı suya okumak ve iki bardak su içmek gerekir:

  • “İnnellezîne yübayîneke innemâ yübayiunellâh yedüllâhi fevkâ eydıhîm fe men nekese fe innemâ yenküsû âlâ nefsîh ve men evfâ bî mâ ahede aleyhüllahe fe se yü’tıhî ecrân azîyma, âmin.”

Mucize Zayıflama Duası

Kur’an-ı Kerim’de geçen surelerin, ayeti kerimelerin her birinin farklı mucizeleri vardır. Bu sebeple her birine kıymet göstermek ve okumak gereklidir. Fakat fazla kilolara sahip olan ve bu kiloları vermekte zorlanan kişiler için farklı bir yol bulunmaktadır. Tüm doktor ve diyetisyen tavsiyelerine de uyulsa bazen kilo vermek mümkün olmayabilir. Bu noktada mucize zayıflama duası sayesinde imkânsız denen her şey gerçekleşiyor. Mucize zayıflama duasını günde 9 kez suya okumak ve sonrasında bu suyu içmek gerekiyor. Sabah, öğle ve akşam olmak üzere 3’er kez okunması yeterli olacaktır.

  • “Hüvellezî enzeles sekînete fî kulubîl mü’minîne li yezdadû imânem meâ ımanîhîm ve lillâhî cünûdüs semavatî vel ârd ve kanellâhû alîmen hakma. Ve yensûrakellahû nasrân azîza.”

Dua ile Zayıflayanların Yorumları

Yaptıkları sporun ve diyetin yanına duayı da ekleyerek zayıflayan kimselerin sayısı her geçen gün artış gösteriyor. Dua ile zayıflayanların yorumları ise henüz başlamamış olan kişiler tarafından merak ediliyor. Bazı duaları okumak suretiyle kısa zaman içerisinde fazla kilolarından kurtulmuş olan kişiler tarafından yapılan yorumlar aşağıda yer alıyor:

  • “Allah’ıma şükürler olsun ki fazla kilolarımdan kurtulmayı başardım. Yüce Allah, yıllardır hiçbir diyetisyenin bana yaptıramadığını 1 ay gibi kısa bir sürede nasip eyledi. Dua ile zayıflamanın gerçekçi olmadığını düşünen ben bile zayıfladım. Bunu herkese tavsiye ediyorum.”
  • “Hüvellezi okumaya başladığım günden beri değişmeye başladığımı hissediyorum. İlk haftanın sonunda başka insanların da bana kilo verip vermediğimi sorduğunda anlamaya başladım. Okumayı hiç bırakmadım ve artık ideal kilomdayım. Böylece çok daha sağlıklı ve huzurluyum.”
  • “Eşim, fazla kiloları nedeniyle çalışamaz hale gelmişti. Fazla kiloları sosyal yaşantısını ve gündelik halini olumsuz yönde etkiliyordu. Bu sebeple araştırma yaparken bazı dualara rastladık. Bu duaları etmeye başladığımızda ise hayatımızın değişeceğinin farkında bile değildik.”
  • “Dua okuyarak kilo vermek tüm inançlı kardeşlerime en büyük tavsiyem olacaktır. Hem diyet hem spor hem de dua ile imkânsız diye bir şey yoktur.”

Zayıflamak İçin Yatarken Okunacak Dua yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ayrıca dilerseniz aşağıdan diğer mucize dualar yazılarımıza bakabilirsiniz.

Son olarak okunacakdualar.net adresinden de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Munise Koray

12 Senedir Din, tarih ve sosyoloji alanlarında makaleler yayınlamış bir öğretim görevlisi olan Munise Koray, Ankara Üniversitesi Dil, Tarih ve Coğrafya Fakültesi mezunudur. Özellikle Mucize dualar ile alakalı bilgi birikimi vardır. Son yıllarda da okunacak dualar üzerinde araştırmalarını sürdürmektedir.
Yorum yapın